Gezocht: Trainer Mentor Trainer-commissie (TMT)

Deel dit bericht

De EL CID is al 51 jaar dé Leidse Introductieperiode. Een jaar lang wordt hier hard gewerkt om rond de 4000 studenten van de Universiteit Leiden en de Hoge School Leiden een fantastisch begin van hun studententijd te geven. Al jaren lang wordt de EL CID hierbij ondersteund door onze vrijwilligerscommissies die onze vrijwilligers werven en trainen. In dit bijzondere jaar zal de TMT samen met onze commissaris Intern honderden vrijwilligers werven en het EL CID gevoel hoog houden onder onze nieuwe eerstejaars en onze ouderejaars studenten.  

Wat ga je doen? 
– Werven, selecteren en trainen van honderden vrijwilligers 
– De MT-dagen en de grote Mentordag in augustus organiseren 
– Actief meedenken over het bereiken van studenten in deze bijzondere tijden 
– Bedenken van mogelijkheden om gedurende het jaar via (online) evenementen het EL CID gevoel hoog te houden 
– Werken aan het digitale vrijwilligersboekje en de MT-klapper 
– Algemene ondersteuning van de EL CID commissie in de aanloop naar de EL CID 2021 
– Ondersteuning van vrijwilligers tijdens de EL CID 2021 

Wat verwachten we van je? 
– Hart voor de EL CID 
– Je bent enthousiast en wilt dit enthousiasme graag overbrengen op de vrijwilligers 
– Interesse in vernieuwing 
– Flexibiliteit en snel kunnen schakelen 
– Beschikbaarheid tijdens de EL CID van 2021, de aanloop naar de EL CID en tijdens piekmomenten in het jaar (april/mei) 

Wat bieden wij? 
– Een kijkje in de keuken bij de organisatie van een introductietijd voor 4000 studenten 
– Nauwe samenwerking met een hechte groep studenten 
– Uitbreiding van je netwerk 
– Een fantastische en gezellige groep mensen 

Sollicitaties voor de commissie zijn vanaf nu geopend! Geef je op door een korte motivatie en CV te mailen naar de Commissaris Intern, Tim Zwemmer vóór maandag 23 november 17:00 uur , op intern@elcid.leidenuniv.nl, betreft: ‘Sollicitatie TMT 2021’. Wil je meer weten? Stuur dan gerust een mailtje of bel tijdens kantooruren naar 071 – 527 8327.

Meer nieuws