Word vrijwilliger

Contact

EL CID/Vademecumcommissie 2017

De EL CID/Vademecumcommissie bestaat uit zes studenten. Zij gaan een jaar fulltime aan de slag om een fantastische EL CID-week neer te zetten. De EL CID/Vademecumcommissie van 2017 bestaat uit de onderstaande studenten.

Melissa van der Vlist
Voorzitter@elcid.leidenuniv.nl
071-5277984

Bas de Groot
Penningmeester@elcid.leidenuniv.nl
071-5271170

Solange Ploeg
Intern@elcid.leidenuniv.nl
071-5273280

Stephanie Arens
Deelnemers@elcid.leidenuniv.nl
071-5277993

Jelmer de Jong
Acquisitie@elcid.leidenuniv.nl
071-5271169

Dinesh Kanhai
Logistiek@elcid.leidenuniv.nl
071-5271171

Bent u van de media en heeft u vragen over de EL CID-week? Neem dan contact op met onze voorzitter:


Melissa van der Vlist
Voorzitter@elcid.leidenuniv.nl
071-5277984

Adresgegevens

Plexus Studentencentrum Verdieping 3 kamer 02
Kaiserstraat 25
2311 GN Leiden
Telefoon: 071 – 5278327
E-mail: elcid@elcid.leidenuniv.nl

Postadres
EL CID/Vademecumcommissie 2017
Postbus 439
2300 AK Leiden

Social media