Contact

EL CID/Vademecumcommissie 2018

De EL CID/Vademecumcommissie bestaat uit zes studenten. Zij gaan een jaar fulltime aan de slag om een fantastische EL CID-week neer te zetten. De EL CID/Vademecumcommissie van 2018 bestaat uit de onderstaande studenten.

Gijs Versteegh
Voorzitter@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 7984

Esther Meekhof
Penningmeester@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 1170

Lieke Fase
Intern@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 3280

Marianne Schippers
Deelnemers@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 7993

Peter Jongste
Acquisitie@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 1169

Maartje Juffermans
Logistiek@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 1171

Bent u van de media en heeft u vragen over de EL CID-week? Neem dan contact op met onze voorzitter:


Gijs Versteegh
Voorzitter@elcid.leidenuniv.nl
071 – 527 7984

Adresgegevens

Plexus Studentencentrum Verdieping 3 kamer 02
Kaiserstraat 25
2311 GN Leiden
Telefoon: 071 – 527 8327
E-mail: elcid@elcid.leidenuniv.nl
Whatsapp: 06 300 11 939

Postadres
EL CID/Vademecumcommissie 2018
Postbus 439
2300 AK Leiden

Social media
Facebook: facebook.com/introductieweekELCID
Twitter: twitter.com/ELCIDweek
Instagram: instagram.com/elcidweek/
Snapchat: @ELCIDweek